Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Nuorisoleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
26.7.2015
27.7.2015
28.7.2015
29.7.2015
30.7.2015
31.7.2015
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
Pöytäkirja
C- tytöt pelisarja
Alkulohko E
26.7.2015 13:00
K20 Mäntylä
KK-V
SiiPe/keltaiset
5-6
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K2 Niittyaro 1
JoMa
SoJy
2-7
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K5 Normaalikoulu
ToPo
YK
15-2
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K4 Talvikkipuisto
PattU
Tahko C1
5-7
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K3 Niittyaro 2
KPL
KoU-00
20-0
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K6 Pateniemi
KPL/JoMa
HP/Ysit
7-15
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K9 Meritoppila
LP-jun
Espoo
13-1
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K7 Haapalehto
Lippo 2
SiKi
1-2
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K8 Paulaharju
Paukku C-pojat
UPV
3-4
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
26.7.2015 13:30
K13 Lintula
Räpsä C-tytöt
Kirittäret
3-7
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K12 Kaakkuri tekonurmi
Fera 1
Pattu
7-0
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K11 Oulunsalo kk
Tahko1
TyTe C-tytöt
7-8
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
26.7.2015 13:30
K15 Hovisuo
ViVe 1
Puhti
11-6
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 13:30
K16 Pitkäkangas hiekka, Oulunsalo
Lipottaret00
OuHu
3-16
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 13:30
K17 Ritaharju
ViVe 2
MuPS
8-23
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko C
26.7.2015 13:30
K18 Välivainio
LMV CT
ViU
1-15
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko D
26.7.2015 13:30
K19 Kaakkuri Hiekka
MyVe
KPK
4-11
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K5 Normaalikoulu
TuPe
HalTo
4-7
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K2 Niittyaro 1
KaMa C2
SMJ P00
5-15
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 14:45
K3 Niittyaro 2
AA
Lippo 1
1-8
näytä
C- pojat kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 14:45
K4 Talvikkipuisto
KoU -99
PuPe
9-8
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K9 Meritoppila
NaPe
PäPe C
7-17
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K6 Pateniemi
URA
OsVa
6-9
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 14:45
K7 Haapalehto
Kipa-90
Tahko C3
20-1
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 14:45
K8 Paulaharju
Ypj
PK-P
6-16
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
26.7.2015 14:45
K15 Hovisuo
Jana
KeKi C-99 tytöt
5-3
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K11 Oulunsalo kk
SMJ -99
Espoo 1
9-9
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
26.7.2015 14:45
K13 Lintula
Pesäkarhut Punaiset
HP-K
24-4
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 14:45
K12 Kaakkuri tekonurmi
Nurmon Jymy Sininen
JoMa
6-4
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 14:45
K16 Pitkäkangas hiekka, Oulunsalo
Kipa-90
RuoPi C-t
11-2
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko C
26.7.2015 14:45
K18 Välivainio
Sisu
SMJ -00
0-20
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko E
26.7.2015 14:45
K20 Mäntylä
Pesä Ysit
PeTo
3-0
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko F
26.7.2015 14:45
K19 Kaakkuri Hiekka
YK
KeKi C3 tytöt
5-4
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko F
26.7.2015 14:45
K17 Ritaharju
Mailajuniorit 2
PöU
10-10
näytä
C- pojat pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 16:00
K9 Meritoppila
Vähänkyrön Kisa / VäKi
LMV - C
0-20
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko B
26.7.2015 16:00
K12 Kaakkuri tekonurmi
Fera 2
Lipottaret99
1-2
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko D
26.7.2015 16:00
K15 Hovisuo
NJ Valk
SiiPe mustat
11-12
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko A
26.7.2015 16:00
K11 Oulunsalo kk
Mailajuniorit 1
Keki C-00
13-2
näytä
C- tytöt kilpasarja
Alkulohko C
26.7.2015 16:00
K13 Lintula
VäVi
HP
4-2
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko A
26.7.2015 16:00
K16 Pitkäkangas hiekka, Oulunsalo
MJ/KaKa
VM C-t
15-5
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko B
26.7.2015 16:00
K17 Ritaharju
Tahko 2
Pesäkarhut C-Mustat
12-1
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko C
26.7.2015 16:00
K18 Välivainio
Puhti C2
LP -Juniorit
2-3
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko D
26.7.2015 16:00
K19 Kaakkuri Hiekka
Pattu D- tytöt 00-01
Virkiä
4-5
näytä
C- tytöt pelisarja
Alkulohko E
26.7.2015 16:00
K20 Mäntylä
Manse PP
PuMu-ViPa-Roihu
13-5
näytä