Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
C- tytöt pelisarjaAlkulohko E26.7.2015 13:00K20 MäntyläKK-VSiiPe/keltaiset5-6näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K5 NormaalikouluToPoYK15-2näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K2 Niittyaro 1JoMaSoJy2-7näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K3 Niittyaro 2KPLKoU-0020-0näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K4 TalvikkipuistoPattUTahko C15-7näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K6 PateniemiKPL/JoMaHP/Ysit7-15näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K9 MeritoppilaLP-junEspoo13-1näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K7 HaapalehtoLippo 2SiKi1-2näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K8 PaulaharjuPaukku C-pojatUPV3-4näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K12 Kaakkuri tekonurmiFera 1Pattu7-0näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K11 Oulunsalo kkTahko1TyTe C-tytöt7-8näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko D26.7.2015 13:30K15 HovisuoViVe 1Puhti11-6näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko C26.7.2015 13:30K13 LintulaRäpsä C-tytötKirittäret3-7näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 13:30K16 Pitkäkangas hiekka, OulunsaloLipottaret00OuHu3-16näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 13:30K17 RitaharjuViVe 2MuPS8-23näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko C26.7.2015 13:30K18 VälivainioLMV CTViU1-15näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko D26.7.2015 13:30K19 Kaakkuri HiekkaMyVeKPK4-11näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K5 NormaalikouluTuPeHalTo4-7näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K2 Niittyaro 1KaMa C2SMJ P005-15näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 14:45K3 Niittyaro 2AALippo 11-8näytä
C- pojat kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 14:45K4 TalvikkipuistoKoU -99PuPe9-8näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K6 PateniemiURAOsVa6-9näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K9 MeritoppilaNaPePäPe C7-17näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 14:45K8 PaulaharjuYpjPK-P6-16näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 14:45K7 HaapalehtoKipa-90Tahko C320-1näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K11 Oulunsalo kkSMJ -99Espoo 19-9näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko C26.7.2015 14:45K13 LintulaPesäkarhut PunaisetHP-K24-4näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 14:45K12 Kaakkuri tekonurmiNurmon Jymy SininenJoMa6-4näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko D26.7.2015 14:45K15 HovisuoJanaKeKi C-99 tytöt5-3näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 14:45K16 Pitkäkangas hiekka, OulunsaloKipa-90RuoPi C-t11-2näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko C26.7.2015 14:45K18 VälivainioSisuSMJ -000-20näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko E26.7.2015 14:45K20 MäntyläPesä YsitPeTo3-0näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko F26.7.2015 14:45K17 RitaharjuMailajuniorit 2PöU10-10näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko F26.7.2015 14:45K19 Kaakkuri HiekkaYKKeKi C3 tytöt5-4näytä
C- pojat pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 16:00K9 MeritoppilaVähänkyrön Kisa / VäKiLMV - C0-20näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko D26.7.2015 16:00K15 HovisuoNJ ValkSiiPe mustat11-12näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko A26.7.2015 16:00K11 Oulunsalo kkMailajuniorit 1Keki C-0013-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko C26.7.2015 16:00K13 LintulaVäViHP4-2näytä
C- tytöt kilpasarjaAlkulohko B26.7.2015 16:00K12 Kaakkuri tekonurmiFera 2Lipottaret991-2näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko A26.7.2015 16:00K16 Pitkäkangas hiekka, OulunsaloMJ/KaKaVM C-t15-5näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko B26.7.2015 16:00K17 RitaharjuTahko 2Pesäkarhut C-Mustat12-1näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko C26.7.2015 16:00K18 VälivainioPuhti C2LP -Juniorit 2-3näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko D26.7.2015 16:00K19 Kaakkuri HiekkaPattu D- tytöt 00-01Virkiä4-5näytä
C- tytöt pelisarjaAlkulohko E26.7.2015 16:00K20 MäntyläManse PPPuMu-ViPa-Roihu13-5näytä