Hyppää pääsisältöön
Päivitysavain:
*
Unohdin päivitysavaimeni
Ylläpito
Olet tässä:
Olet tässä:
Etusivu
»
Laitilan alueleiri
» Päivän ottelut
Päivän ottelut
Rajaus- ja lajiteluperuste
Valitse päivämäärä
*
5.6.2015
6.6.2015
7.6.2015
Lajitteluperuste
Päivämäärä
Sarja ja lohko
Kenttä
Sarja
Lohko
Päivämäärä
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 13:30
1. Finnlamex
Ruovesi
Pomarkku
9-6
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 13:30
10. Männäinen
Köyliö
Tampere
7-8
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko B
5.6.2015 13:30
12. Kodjala
Loimaa
Rauma C3
8-3
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko A
5.6.2015 13:30
7. Valkojärvi
Pöytyä
Pori Mustat
5-6
D- tytöt
Kilpasarja
5.6.2015 13:30
6. Valkojärvi
Mailajuniorit 01
Pori Punaiset
10-5
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 13:30
3. Tuuna
Eurajoki
Pomarkku
2-11
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 13:30
11. Kovero
Pori E04
Ruovesi E03
7-16
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 13:30
9. Untamala
Pöytyä
Mailajuniorit
9-12
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 13:30
5. Tuuna
KaMa F06
Pöytyä
3-12
F- tytöt
Alkulohko A
5.6.2015 13:30
4. Tuuna
Hyvinkää
Rauma F1
9-16
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 13:30
8. Valkojärvi
Kokemäki
Loimaa
12-9
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 13:30
2. Finnlamex
Eurajoki
Tampere
15-29
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 14:30
10. Männäinen
KaMa
Ulvila kelt
11-3
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 14:30
1. Finnlamex
Pöytyä Punainen
Pöytyä Valk
8-1
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko B
5.6.2015 14:30
12. Kodjala
Mynämäki
Kokemäki
16-6
D- tytöt
Kilpasarja
5.6.2015 14:30
6. Valkojärvi
MJ D02
Rauma D
3-16
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko A
5.6.2015 14:30
7. Valkojärvi
Merimasku
Hämeenkyrö
5-16
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 14:30
3. Tuuna
KaMa
Turku
13-2
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 14:30
11. Kovero
Rauma E1 White
Hämeenkyrö
14-1
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 14:30
9. Untamala
Ruovesi E04
Rauma E2
2-14
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 14:30
5. Tuuna
Tampere
Eurajoki
16-17
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 14:30
8. Valkojärvi
Pori F05
Tampere
29-10
F- tytöt
Alkulohko A
5.6.2015 14:30
4. Tuuna
Laitila
Pori F06
15-15
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 14:30
2. Finnlamex
KaMa
Ulvila Gp
9-7
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 15:30
1. Finnlamex
Ulvila Pun
Espoo
10-2
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 15:30
10. Männäinen
Eurajoki
Turku
6-5
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 15:30
3. Tuuna
Ruovesi
Loimaa
4-7
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 15:30
11. Kovero
Laitila
Pori E03
6-7
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 15:30
9. Untamala
Rauma E1 Blue
Köyliö
8-6
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 15:30
5. Tuuna
KaMa F05
Ulvila
9-8
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 15:30
8. Valkojärvi
Mailajuniorit
Rauma F2
10-11
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 15:30
4. Tuuna
Ulvila Gt
Pori
14-11
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 15:30
2. Finnlamex
Mailajuniorit
Rauma
9-7
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 17:00
1. Finnlamex
Tampere
Mynämäki
24-5
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 17:00
6. Valkojärvi
Pomarkku
Ulvila
23-1
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 17:00
11. Kovero
Mailajuniorit
Pori Carrut
13-8
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 17:00
2. Finnlamex
KaMa
Eurajoki
15-6
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 18:00
10. Männäinen
Pomarkku
Pöytyä Punainen
6-5
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 18:00
1. Finnlamex
Ulvila kelt
Eurajoki
0-22
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko A
5.6.2015 18:00
12. Kodjala
Hämeenkyrö
Köyliö
7-2
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko B
5.6.2015 18:00
7. Valkojärvi
Kokemäki
Laitila
7-9
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 18:00
6. Valkojärvi
Turku
Ruovesi
9-8
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 18:00
9. Untamala
Ruovesi E03
Rauma E1 White
6-14
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 18:00
11. Kovero
Rauma E2
Rauma E1 Blue
2-17
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 18:00
8. Valkojärvi
Pöytyä
Tampere
13-9
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 18:00
5. Tuuna
Loimaa
Pori F05
2-17
F- tytöt
Alkulohko A
5.6.2015 18:00
4. Tuuna
Pori F06
Pomarkku
7-13
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 18:00
2. Finnlamex
Pori
Rauma
12-11
D- pojat
Pelisarja
5.6.2015 19:00
1. Finnlamex
Turku
Köyliö
16-13
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 19:00
10. Männäinen
Pöytyä Valk
Ulvila Pun
2-10
D- tytöt
Kilpasarja
5.6.2015 19:00
3. Tuuna
Rauma D
Mailajuniorit 01
5-10
D- tytöt
Pelisarja, jatkolohko D
5.6.2015 19:00
12. Kodjala
Pori Mustat
Merimasku
12-2
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko A
5.6.2015 19:00
12. Kodjala
Pori Mustat
Merimasku
12-2
D- tytöt
Pelisarja, jatkolohko D
5.6.2015 19:00
7. Valkojärvi
Rauma C3
Mynämäki
4-6
D- tytöt
Pelisarja, alkulohko B
5.6.2015 19:00
7. Valkojärvi
Rauma C3
Mynämäki
4-6
E- pojat
E-pojat
5.6.2015 19:00
6. Valkojärvi
Loimaa
Eurajoki
1-7
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 19:00
9. Untamala
Hämeenkyrö
Laitila
3-9
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 19:00
11. Kovero
Köyliö
Pöytyä
0-20
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 19:00
8. Valkojärvi
Eurajoki
KaMa F05
6-12
F- tytöt
Alkulohko A
5.6.2015 19:00
4. Tuuna
Rauma F1
Laitila
24-2
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 19:00
5. Tuuna
Tampere
Mailajuniorit
14-14
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 19:00
2. Finnlamex
Ulvila Gp
Mailajuniorit
19-6
D- pojat
Kilpasarja, alkusarja
5.6.2015 20:00
10. Männäinen
Espoo
Ruovesi
1-12
D- tytöt
Kilpasarja
5.6.2015 20:00
3. Tuuna
Pori Punaiset
MJ D02
24-5
E- tytöt
Kilpasarja, alkulohko
5.6.2015 20:00
9. Untamala
Pori E03
Pori E04
16-1
E- tytöt
Pelisarja
5.6.2015 20:00
11. Kovero
Pori Carrut
Ruovesi E04
19-0
F- pojat
Alkusarja
5.6.2015 20:00
8. Valkojärvi
KaMa F06
Ulvila
4-12
F- tytöt
Alkulohko B
5.6.2015 20:00
5. Tuuna
Rauma F2
Kokemäki
24-20
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 20:00
2. Finnlamex
KaMa
Pori
13-7
G- sekasarja
G-sekasarja
5.6.2015 20:00
4. Tuuna
Tampere
Ulvila Gt
12-10