Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Päivän ottelut

Rajaus- ja lajiteluperuste
SarjaLohkoPäivämääräKenttäKotijoukkueVierasjoukkueTulosPöytäkirja
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 14:009. KisarantaHämeenkyröKankaanpää1-18näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 14:007. RaumanmeriSimoRauma D11-11näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 14:003. Otalahti MoukarikenttäMuhosPori Punaiset3-21näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 14:001. Topteam-AreenaSiilinjärviKempele White6-15näytä
D- pojat pelisarjaA3.7.2016 14:004. Lähdepelto 1KankaanpääEspoo k6-8näytä
D- pojat pelisarjaB3.7.2016 14:005. Lähdepelto 2Seinäjoki03musta PUlvila8-2näytä
D- pojat pelisarjaC3.7.2016 14:0013. VasarainenSeinäjoki03punainenEspoo p3-20näytä
D- pojat pelisarjaE3.7.2016 14:0014. UnajaJokioinenRoihu Valkoinen2-3näytä
D- pojat pelisarjaF3.7.2016 14:0017. Eurajoki LinnamaaSotkamo 2Simo1-19näytä
D- pojat pelisarjaG3.7.2016 14:0022. Laitila KalantiHyvinkää YellowHamina5-4näytä
D- tytöt pelisarjaA3.7.2016 14:008. VähämaaKempele BlueLoimaa5-19näytä
D- tytöt pelisarjaB3.7.2016 14:0010. NormaalikouluRauma E1Kajaani/Vuokatti5-14näytä
D- tytöt pelisarjaC3.7.2016 14:0011. UotilaPori ValkoinenRoihu-Hamina13-9näytä
D- tytöt pelisarjaD3.7.2016 14:0012. KaaroKuusankoskiKokemäki6-9näytä
D- tytöt pelisarjaE3.7.2016 14:0018. Eurajoki kirkkotieOulu SininenYlihärmä 022-21näytä
D- tytöt pelisarjaF3.7.2016 14:0020. Laitila Valkojärventie 1.HämeenlinnaViPu9-10näytä
D- tytöt pelisarjaG3.7.2016 14:0021. Laitila Valkojärventie 2.EspooJoensuu21-2näytä
D- pojat kilpasarjaB3.7.2016 15:0015. Eurajoki PP-stadionOulu KSeinäjoki03musta K5-8näytä
D- pojat kilpasarjaB3.7.2016 15:0019. Laitila PP-stadionKiteeKoskenkorva13-3näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 15:007. RaumanmeriLaitilaOulu Valkoinen6-11näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 15:009. KisarantaJyväskyläHamina0-18näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 15:001. Topteam-AreenaPattijoki 03 Lappeenranta7-7näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 15:003. Otalahti MoukarikenttäRauma D2Nurmo6-21näytä
D- pojat pelisarjaA3.7.2016 15:004. Lähdepelto 1Imatra PPattijoki 035-12näytä
D- pojat pelisarjaB3.7.2016 15:005. Lähdepelto 2Roihu SininenTyrnävä0-31näytä
D- pojat pelisarjaC3.7.2016 15:0013. VasarainenNivala 02Vimpeli White12-4näytä
D- pojat pelisarjaD3.7.2016 15:0014. UnajaSiilinjärviTampere 028-2näytä
D- pojat pelisarjaF3.7.2016 15:0017. Eurajoki LinnamaaKerava DTampere 0314-0näytä
D- pojat pelisarjaG3.7.2016 15:0022. Laitila KalantiKuopioTurku7-3näytä
D- tytöt pelisarjaA3.7.2016 15:008. VähämaaIloVaroinenUlvila6-11näytä
D- tytöt pelisarjaB3.7.2016 15:0010. NormaalikouluNivalaVeteli 10-7näytä
D- tytöt pelisarjaC3.7.2016 15:0011. UotilaIiYlihärmä 035-14näytä
D- tytöt pelisarjaD3.7.2016 15:0012. KaaroLapuaPattijoki 02/033-19näytä
D- tytöt pelisarjaE3.7.2016 15:0018. Eurajoki kirkkotieOulainenTampere7-1näytä
D- tytöt pelisarjaF3.7.2016 15:0020. Laitila Valkojärventie 1.SieviJalasjärvi Valkoinen11-4näytä
D- tytöt pelisarjaG3.7.2016 15:0021. Laitila Valkojärventie 2.RuovesiHaapajärvi11-8näytä
D- pojat kilpasarjaB3.7.2016 16:0015. Eurajoki PP-stadionKärsämäkiPöytyä4-9näytä
D- pojat kilpasarjaA3.7.2016 16:0019. Laitila PP-stadionYlivieskaHyvinkää Brown2-12näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 16:007. RaumanmeriSeinäjokiTyrnävä5-9näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 16:001. Topteam-AreenaRoihuVaasa10-8näytä
D- pojat kilpasarjaA3.7.2016 18:0015. Eurajoki PP-stadionJyväskylä BlueKempele K6-5näytä
D- pojat kilpasarjaB3.7.2016 18:006. NanuSotkamo 1Vimpeli Blue0-6näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 18:007. RaumanmeriOulunsaloKempele White5-10näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 18:009. KisarantaMuhosPattijoki 03 10-9näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 18:003. Otalahti MoukarikenttäHämeenkyröLaitila6-6näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 18:001. Topteam-AreenaPori MustaRauma D12-16näytä
D- pojat pelisarjaA3.7.2016 18:005. Lähdepelto 2Kempele PPattijoki 0310-5näytä
D- pojat pelisarjaB3.7.2016 18:0013. VasarainenLahtiTyrnävä6-5näytä
D- pojat pelisarjaC3.7.2016 18:0014. UnajaRuovesiVimpeli White8-6näytä
D- pojat pelisarjaE3.7.2016 18:0016. Eurajoki tekonurmiRoihu ValkoinenRovaniemi8-4näytä
D- pojat pelisarjaH3.7.2016 18:004. Lähdepelto 1Oulu PJyväskylä White6-26näytä
D- tytöt pelisarjaA3.7.2016 18:0010. NormaalikouluLahtiUlvila15-7näytä
D- tytöt pelisarjaB3.7.2016 18:0011. UotilaPeräseinäjokiVeteli 14-7näytä
D- tytöt pelisarjaC3.7.2016 18:0012. KaaroKeravaYlihärmä 037-4näytä
D- tytöt pelisarjaD3.7.2016 18:0018. Eurajoki kirkkotieYlivieskaPattijoki 02/036-7näytä
D- tytöt pelisarjaH3.7.2016 18:008. VähämaaHyvinkääPöytyä11-9näytä
D- pojat kilpasarjaA3.7.2016 19:0015. Eurajoki PP-stadionPomarkkuSeinäjoki 023-2näytä
D- pojat kilpasarjaB3.7.2016 19:006. NanuJoensuuKoskenkorva12-6näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 19:009. KisarantaRoihuRauma D213-2näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 19:007. RaumanmeriPori PunaisetSiilinjärvi11-4näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 19:001. Topteam-AreenaKankaanpääSimo12-4näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 19:003. Otalahti MoukarikenttäSeinäjokiJyväskylä6-4näytä
D- pojat pelisarjaA3.7.2016 19:005. Lähdepelto 2Imatra PKankaanpää4-18näytä
D- pojat pelisarjaB3.7.2016 19:0013. VasarainenRoihu SininenSeinäjoki03musta P0-29näytä
D- pojat pelisarjaC3.7.2016 19:0016. Eurajoki tekonurmiNivala 02Seinäjoki03punainen13-0näytä
D- pojat pelisarjaD3.7.2016 19:0014. UnajaKerava DPTampere 024-6näytä
D- pojat pelisarjaH3.7.2016 19:004. Lähdepelto 1VihtiEurajoki0-4näytä
D- tytöt pelisarjaA3.7.2016 19:0010. NormaalikouluIloVaroinenKempele Blue3-19näytä
D- tytöt pelisarjaB3.7.2016 19:0011. UotilaNivalaRauma E18-6näytä
D- tytöt pelisarjaC3.7.2016 19:0012. KaaroIiPori Valkoinen3-23näytä
D- tytöt pelisarjaD3.7.2016 19:0018. Eurajoki kirkkotieLapuaKuusankoski6-8näytä
D- tytöt pelisarjaH3.7.2016 19:008. VähämaaReisjärviJalasjärvi Sininen0-33näytä
D- pojat kilpasarjaA3.7.2016 20:0015. Eurajoki PP-stadionAlajärvi 02Imatra K1-14näytä
D- pojat kilpasarjaA3.7.2016 20:006. NanuPattijoki 02Ylivieska11-1näytä
D- tytöt kilpasarjaB3.7.2016 20:001. Topteam-AreenaOulu ValkoinenTyrnävä12-7näytä
D- tytöt kilpasarjaA3.7.2016 20:007. RaumanmeriLappeenrantaVaasa6-4näytä